Label » Kanser

Keladi Tikus As a natural supplement may help to combat cancer/tumor and stimulate anti body

Common name: Rodent Tuber, Keladi Tikus, Tu Ban Xia or Lao Shu Yu
Botanical name: Typhonium flagelliforme.

Rodent tuber is a herbal plant which grows up to 30cm in height. 595 more words

CANCER

KELADI TIKUS - PENAWAR KANSER

PENGEDAR 

MOHD ISHAK 016 – 323 -1435 / PN. ROZANA 019 – 365 – 6869

http://www.wasap.my/60163231435

Produk berdaftar dengan Kementerian Kesihatan Malaysia dengan No. Pendaftaran MAL09071079TC dan disahkan  HALAL. 122 more words

CANCER

Apa Hebatnya Tentang Vivix Shaklee?

Apakah itu Vivix?

Vivix ialah sejenis minuman campuran botani, merupakan revolusi terbaru di dalam pemakanan polifenol.

Polifenol adalah kumpulan fitokimia yang terdiri daripada sebatian tanaman yang mengandungi khasiat antioksidan dan sel anti-penuaan semulajadi.

177 more words
Kecantikan

Mas mahirap course ko kesa sayo kaya bobo ka.

Warning. The following content may contain elements that are not suitable for young audiences. Viewer discretion is advised.

Wala ng intro intro! Mahina siguro utak mo kasi nursing ka lang. 411 more words

Life

Kanserden korunmak için ne yapmalı?

Kanser, ülkemizde ve dünyada ölümlerin en yaygın nedenlerinden biri olarak gösteriliyor. Kimyasal maddelere maruz kalmak, sigara ve alkol tüketmek, stres ve sağlıksız beslenmek, kanser vakalarının artmasına neden oluyor. 426 more words

Ubat Untuk Penawar Kanser

Terbaru!! Ubat yang mampu merawat dan mencegah Kanser

Terbukti berkesan ramai yang telah mencubanya
Penawar Kanser Terbaik Dan Termurah

ADAKAH KINI ANDA SEDANG MENANGIS DAN BERPUTUS ASA?!!! 26 more words

Aprikot

The Hero (Altyazılı)

Sitemize “The Hero (Altyazılı)” konusu eklenmiştir. Detaylar için ziyaret ediniz. http://www.filmizle.ist/the-hero-altyazili.html